#1 30-08-2010 16:31:37

Mijoshi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 30-08-2010
Posty: 5
Punktów :   

Mijoshi Yamada

Wygląd: Mijoshi z pochodzenia jest Japonką, tak więc niektóre cechy jej wyglądu są oczywiste. Ma czarne, długie, mocno cieniowane włosy z długą grzywką na jednej stronie twarzy. Jej fryzura często jest w - jak to mówi - ''artystycznym nieładzie''. Oczy są duże, koloru czarnego. Usta ma duże, zmysłowe, lekko różowe. Mijoshi ma około 165 cm. wzrostu, na co nie narzeka, wręcz przeciwnie. Nie lubi się malować, choć nie gardzi lekkim makijażem na jakieś okazje.

Charakter: Raczej spokojna, jednak zdarzają się chwile, kiedy wprost nie może nad sobą zapanować. Często się uśmiecha, do każdego. Robi to bo lubi, i żeby ludzie o nic nie pytali. Lubi przebywać na łonie natury. Nie potrafi się obrażać. Skryta, choć w głębi duszy czuje wielką potrzebę rozmowy z kimś o swoich problemach. Ma niską samoocenę, lubi komuś dokuczyć, tym bardziej jeśli go lubi. Przy innych stwarza pozory cieszącej się życiem. Czasami nie panuje nad tym co mówi, co niesie za sobą różne konsekwencje. Ma nadzieje, ze świat jest inny, lepszy. Szuka różnych sposobów zapomnienia, bo życie nie układa jej się tak jakby chciała. Łatwo ja namówić do różnych, nie za dobrych rzeczy. Jest tolerancyjna i można jej zaufać. Często jednak zawodzi ja pamięć, bo wciąż myśli o tym jaki świat mógłby być.

Offline

 

#2 30-08-2010 16:36:38

 Amaya

Mina's angel/Aoi's lover

1048032
Skąd: ... Inny świat
Zarejestrowany: 05-04-2010
Posty: 38
Punktów :   

Re: Mijoshi Yamada

Witaj Mijo, życzę miłego forumowania XDD * przytula ją*


http://img691.imageshack.us/img691/3497/0006pz48.png

Jam jest częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc
Wieczne czyni dobro... ~ みなこ

Offline

 

#3 30-08-2010 17:35:11

Mijoshi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 30-08-2010
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mijoshi Yamada

Ojej, dzikuje! *wtula się* To ja ide mieszkanie zakładac xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wolfquest.pun.pl www.piotker-mu.pun.pl www.thewayoftheninja.pun.pl www.maratonkrzeszowice.pun.pl www.streetfighters.pun.pl