#1 07-04-2010 21:19:13

Frankenstein

Użytkownik

Zarejestrowany: 07-04-2010
Posty: 15
Punktów :   

Svetlana Ribićkowa.

Może jednak kawałek opisu z mojego opowiadania? :'c
"Przyjrzałam jej się dokładnie. Pierwsze, co rzucało się w oczy, był jej nadzwyczaj niski wzrost oraz rudawobrązowe włosy, kształtem przypominające ogromny kłak kurzu. Jej cera była praktycznie pozbawiona koloru. Miała jasnoniebieskie oczy mocno ocienione przez szereg grubych, długich rzęs. Ubrana była na czarno, jedynym kolorowym akcentem oprócz rudawych włosów stanowiły długie kolczyki koloru krwistej czerwieni wystające spod bujnej fryzury. Mimo mego upiornego opisu w rzeczywistości była bardzo atrakcyjna, wręcz piękna."
To tyle co do wyglądu, przejdźmy do charakteru c:
Svetlana wytwarza wokół siebie aurę tajemniczości, ma jedną zasadę: nigdy nie rozmawia o swoim życiu osobistym. Lubi oczarowywać ludzi swoim udawanym rosyjskim akcentem.
Naprawdę nazywa się... zresztą, powiem dopiero jak dojdę do tego w opowiadaniu. W każdym bądź razie jest silnie związana z Mary Mallon, jedną z najgroźniejszych kobiet dwudziestego wieku, mieszkającej niegdyś na North Brother Island. I tu kolejny przypis z mojego opowiadania: "Pracowała jako kucharka w domach prywatnych, restauracjach i hotelach na całym Manhattanie. Podobno każdy przygotowany przez nią posiłek zawierał specjalną przyprawę - śmiertelną chorobę. Do czasu jak została ujęta przez władze była odpowiedzialna za wywołanie ośmiu epidemii tyfusu, przez co zyskała przydomek Tyfusowej Mary."

Grubo nie? : D

Offline

 

#2 07-04-2010 22:12:34

 Amaya

Mina's angel/Aoi's lover

1048032
Skąd: ... Inny świat
Zarejestrowany: 05-04-2010
Posty: 38
Punktów :   

Re: Svetlana Ribićkowa.

Mam nadzieję, że Nas nie będziesz chciała otruć Svetlano... xD Mimo takiego opisu wydajesz się być całkiem fajną osobą. Cóż, pozostaje mi tylko życzyć Ci miłego forumowania.


http://img691.imageshack.us/img691/3497/0006pz48.png

Jam jest częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc
Wieczne czyni dobro... ~ みなこ

Offline

 

#3 08-04-2010 18:38:25

Toshi - sama~

Nowy użytkownik

3523985
Call me!
Skąd: karton, ofkors.
Zarejestrowany: 05-04-2010
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Svetlana Ribićkowa.

ona jest z mafii rosyjskiej! : o

Offline

 

#4 08-04-2010 19:39:26

Frankenstein

Użytkownik

Zarejestrowany: 07-04-2010
Posty: 15
Punktów :   

Re: Svetlana Ribićkowa.

Nie jest z mafii, co Ci do łba przyszło?! XD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bottleofwine.pun.pl www.naruto-country.pun.pl www.menofwar.pun.pl www.baryczsulow.pun.pl www.hgbeproud.pun.pl